RODO

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dn. 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) pragniemy poinformować, że:

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest WARCHEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, (04-480) ul. A. Kacpury 1, NIP 1132980823, Regon 380978932, KRS 0000743766.

2. WARCHEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować za pomocą poczty tradycyjnej na adres: 04-480 Warszawa, ul. A. Kacpury 1 lub e-mail: biuro@warchem.pl

3. Państwa dane osobowe są przetwarzane wyłącznie do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Spółkę, w szczególności w związku z realizacją transakcji handlowych. Dane te nie będą udostępniane innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów pośredniczących w realizacji Państwa zamówień (m.in. transport - firmy kurierskie) lub ustawowo do tego uprawnionym (m.in. US).

4. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez WARCHEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością do czasu wycofania przez Państwa zgody lub ustania celu, dla jakiego dane te zostały zgromadzone.

5. Mają Państwo prawo do żądania od WARCHEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Mają Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez wysłanie maila na biuro@warchem.pl lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

6. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl